Meble biurowe

Smolis Meble to jedyna taka firma w Twardogórze i okolicach, która zajmuje się gruntowaną aranżacją wnętrz. Nasz zespół projektantów zajmuje się tworzeniem ogólnego zarysu wyposażenia według wytycznych klienta i pomiarów zebranych podczas pierwszej wizyty. Pierwszy etap współpracy polega przede wszystkim na odpowiednim skomponowaniu mebli z przestrzenią wnętrz, co przeprowadzamy wyjątkowo szybko i sprawnie, dzięki najnowszemu oprogramowaniu komputerowemu. Wówczas zajmujemy się również doborem tworzyw, które najlepiej pasowałyby do pozostałej części domu, a także spełniały oczekiwania klientów. Prowadzimy samodzielną produkcję mebli na wymiar, dlatego możemy swobodnie dobierać materiały zgodnie z naszą wiedzą i dotychczasowym doświadczeniem.

Meble biurowe na wymiar

Jakość i skrupulatne wykończenie jest niezwykle ważne przy zagospodarowaniu biura znajdującego się zarówno w domu, jak i oddzielnym miejscu. Bierzemy także pod uwagę ilość osób, które mają zamiar pracować w danym pomieszczeniu oraz branżę, w której się specjalizują. Wszystkie te czynniki zewnętrzne są niebywale ważne, dlatego zwracamy na nie szczególną uwagę podczas początkowej fazy współpracy. Tworzone przez nas meble biurowe odznaczają się przede wszystkim starannym wykończeniem i solidną konstrukcją, ponieważ pragniemy zapewnić naszym klientom całkowitą satysfakcję i możliwość długotrwałego użytkowania mebli. Jesteśmy zdania, że wyposażenie wnętrza powinno przede wszystkim spełniać warunki funkcjonalnego użytkowania, ponieważ ludzie spędzają tam większość swojego czasu i dążą do jak największej optymalizacji efektów. Jesteśmy świadomi swojej mocy sprawczej, dlatego przy każdym zleceniu staramy się jak najlepiej wypełnić swoje zadanie, byś w efekcie końcowym mógł spokojnie pracować we własnoręcznie urządzonym biurze. W naszej ofercie zawarliśmy wykonanie całego niezbędnego asortymentu, który zdecydowanie ułatwia podejmowanie jakichkolwiek działań administracyjnych. Smolis Meble gwarantuje konstruowanie między innymi:

  • Biurek o różnych kształtach, wysokościach czy długościach
  • Komód z wieloma szufladami lub szafkami
  • Półek
  • Biblioteczek

Meble biurowe

Oprócz tych kilku podstawowych elementów, umożliwiamy montaż wielu innych rodzajów mebli. Wystarczy jedynie skontaktować się z naszymi doradcami i przedstawić swoją własną wizję perfekcyjnego biura, a następnie naszym obowiązkiem będzie zaprezentowanie pierwszej wersji aranżacji wnętrza. Oczywiście najpierw sami zbieramy informacje dotyczące pomiarów w danym pomieszczeniu, by móc realnie odwzorować cały układ mebli w przeznaczonym do tego pokoju. Nasi pracownicy zapewniają także natychmiastowy montaż wyposażenia, gdy projekt został zaakceptowany przez klienta, a my zdążyliśmy już wyprodukować daną partię mebli. Świetnie zdajemy sobie sprawę z pośpiechu jaki towarzyszy większości początkujących i doświadczonych już biznesmenów, dlatego dokonujemy wszelkich starań, aby nasi klienci nie musieli długo oczekiwać na transport ani instalację pojedynczych mebli lub całego zestawu. Naturalnie posiadamy nowoczesny sprzęt i narzędzia, które dodatkowo wspomagają nas podczas prac montażowych. Równocześnie zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą akcesoriów AGD, które często można u nas zakupić po okazyjnej cenie. Posiadamy jeszcze mnóstwo zalet, którymi możemy się z Tobą podzielić, wystarczy tylko zadzwonić do nas pod numer 607 195 744 i dowiedzieć się więcej.

Producent mebli biurowych

Cennik mebli biurowych

Potrzebujesz pomocy?

Biuro Obsługi Klienta

+48 607 195 744

[email protected]