Szafy przesuwne

Wprowadź do swojego mieszkania więcej przestrzeni i świeżości razem ze Smolis Meble! Oferujemy naszym klientom kompleksowe usługi, gdzie samodzielnie zajmujemy się produkcją mebli na zamówienie. Dotychczasowe realizacje naszej firmy możesz obejrzeć w galerii zdjęć, gdzie być może odnajdziesz nową inspirację. Wszystkie zlecenia przyjmujemy podczas umówionej poprzednio wizyty, gdzie możesz dokładnie przestawić nam swoją wizję oraz wymagania względem przyszłego projektu. Następnie zbieramy potrzebne nam wymiary i przechodzimy do opracowania projektu komputerowego.

Szafy przesuwne z Twardogóry od Smolis Meble

Nowoczesnym i praktycznym rozwiązaniem stały się szafy przesuwne, które coraz częściej produkujemy na życzenie klientów. Stanowią one bardzo wygodną i poręczną garderobę między innymi w sypialni czy też przedpokoju. Jesteśmy w stanie stworzyć szafę o dowolnej wysokości czy szerokości, aby ostatecznie zmieściła się do Twojego domu niezależnie od wielkości powierzchni. Przesuwne drzwi zdecydowanie ułatwiają funkcjonowanie w mniejszych mieszkaniach, gdzie nie ma za dużo miejsca na normalnie otwierane drzwi.
Wówczas możesz zaoszczędzić więcej dla pozostałych mebli w pomieszczeniu lub innych akcesoriów. Dbamy o komfort naszych klientów, dlatego polecamy im najlepsze i najkorzystniejsze dla nich pomysły na wyposażenie wnętrza. Ponadto zaprojektowane przez nas szafy mogą zostać wykonane z różnych materiałów, w tym między innymi drewnianych, które fantastycznie prezentują się jako klasyczne i eleganckie wykończenie. Dodatkowo oferujemy wiele ciekawych wstawek, które jeszcze bardziej podkreślają jednostkowy charakter wnętrza. Zwłaszcza lustra zamontowane na drzwiach szafy mogą spełniać jednocześnie dwie funkcje: optycznego powiększenia przestrzeni oraz lepszego wyposażenia garderoby. Komfort i praktyczność to nasze najważniejsze zalety, które gwarantujemy klientom.

Troszczymy się o każdy detal, ponieważ zależy nam na dobrej opinii oraz satysfakcji klientów, które w późniejszym czasie przekłada się również naszą motywację. Szafy z drzwiami przesuwnymi jako modne i funkcjonalne wyposażenie wnętrza sprawdzą się doskonale zarówno w mniejszych, jak i większych pomieszczeniach. Obiecujemy, że zaprojektujemy i stworzymy dla Ciebie wyjątkowy mebel, który idealnie wpasuje się do Twojego domowego stylu, a także zapewni Ci o wiele wygodniejsze wykonywanie zwykłych codziennych czynności. Smolis Meble działa przede wszystkim dla ludzi, którzy pragną wykreować na nowo wnętrze swojego mieszkania i wreszcie poczuć się tam jak w domu.

Polecane usługi:

Meble kuchenne Twardogóra Nowoczesne meble kuchenne Meble łazienkowe

Potrzebujesz pomocy?

Biuro Obsługi Klienta

+48 607 195 744

[email protected]