Szafy do pokoju

Z nami bez problemu rozwiążesz swoje problemy związane z wystrojem i umeblowaniem mieszkania, gdyż jesteśmy najlepszym producentem mebli w Twardogórze i okolicach. Od lat budujemy i montujemy nasze produkty w domach i biurach naszych klientów, którzy do tej pory korzystają z naszych usług i domawiają kolejne elementy wyposażenia. Dbamy o jakość i zadowolenie zamawiających, ponieważ zdajemy sobie sprawę z powagi sytuacji jaką jest zagospodarowanie przestrzeni we własnym domu.

Bardzo ważnym meblem, o którym często się zapomina jest szafa do pokoju. Jej uniwersalne zastosowanie pozwala na ustawienie w dowolnym miejscu domu, a co za tym idzie również może służyć do schowania najróżniejszych akcesoriów, ubrań czy też innych skarbów domowych. Smolis Meble najpierw podejmuje się rozmowy z klientem, aby lepiej zapoznać się z jego potrzebami i oczekiwaniami wobec realizacji zamówienia, a dopiero potem zajmujemy się zebraniem niezbędnych pomiarów. Wspólne ustalenie materiałów, z których ma zostać wykonana szafa jest równie istotne, dlatego za każdym razem dokładnie wyjaśniamy naszym klientom pewne właściwości i zastosowania konkretnych surowców. Zawsze staramy się jak najbardziej uświadomić zainteresowanych, co do konkretnych etapów postępowania oraz ich szczegółów, byś miał ostatecznie pewność wobec dokonanego wyboru. Produkowane przez nas szafy do pokoju zarówno sypialnianego, jak i salonu mogą zostać skonstruowane pod różną postacią w zależności od Twoich preferencji. Umożliwiamy wybór pomiędzy drzwiami pojedynczymi, podwójnymi lub przesuwnymi, aczkolwiek w przypadku zupełnie innego pomysłu także możesz skonsultować się z naszymi doradcami, którzy stwierdzą o możności wykonania danego zamysłu. Jednakże nie ma dla nas rzeczy niemożliwych!

Oferujemy meble na wymiar, dlatego jak najbardziej liczyliśmy się z faktem, że nasi klienci będą oczekiwali od nas pomysłowości i solidnie wykończonego zadania wedle ich postanowień. Na szczęście posiadamy kompetentny zespół projektantów i monterów, którzy zawsze służą dobrą radą w każdych okolicznościach. Zdobyte przez nas zaufanie wynika także z gwarantowanej jakości mebli, ponieważ starannie dobieramy tworzywa odpowiednie dla danego typu wyposażenia, a następnie za pomocą profesjonalnego sprzętu wykonujemy ich rekonstrukcje według ściśle opracowanego projektu komputerowego.

Potrzebujesz pomocy?

Biuro Obsługi Klienta

+48 607 195 744

smolismeble@onet.eu