Szafy narożne z Twardogóry

Smolis Meble od wielu lat zajmuje się produkcją mebli na zamówienie, aczkolwiek nie posiadamy osobnego miejsca z wystawą naszych dotychczasowych mebli. Wszystkie nasze ekspozycje możesz podziwiać w galerii zdjęć, natomiast zlecenia przyjmujemy telefonicznie lub mailowo. W każdej chwili możesz skontaktować się z naszymi doradcami, którzy umówią Cię na spotkanie z przedstawicielem Smolis Meble. Zrealizujmy każde zadanie niezależnie od stopnia trudności!

Szafy narożne na zamówienie

Często sporym problemem stają się niewielkie pomieszczenia, które trudno jest zagospodarować z uwzględnieniem całego asortymentu. Wówczas bardzo dobrym i sprytnym rozwiązaniem są szafy narożne, które również wykonujemy na zamówienie. Wystarczy jedynie opowiedzieć nam o swoich oczekiwaniach oraz upodobań, które chciałbyś z pewnością zawrzeć w swoim projekcie, a następnie nasi pracownicy przybywają do Twojego domu i zbierają potrzebne pomiary.

Projekt szafy narożnej na wymiar

Po zebraniu rzeczywistych wymiarów pomieszczenia możemy przystąpić do przygotowania komputerowego projektu.  Nowoczesna technologia zdecydowanie ułatwia naszą współpracę z klientem, ponieważ jesteśmy w stanie odwzorować realne efekty i przedstawić Ci najbardziej prawdopodobną wersję. Oczywiście możemy w międzyczasie nanosić ewentualne poprawki, które mogą wynikać między innymi ze zmiany koncepcji klienta. W przypadku produkcji szaf narożnych bardzo ważnym jest, aby dokładnie zmierzyć długości i szerokości niezbędne do przygotowania materiałów.

Personalizacja na wysokim poziomie – wybór surowców

Wspólnie ustalamy także typ surowców, z których mają być wykonane meble, gdzie równocześnie zapewniamy fachowe doradztwo. W żaden sposób nie ograniczamy wyobraźni naszych klientów, dlatego Twoja szafa narożna może być wyprodukowana zarówno z drewna, jak i innych sztucznych tworzyw. Wszystko dodatkowo opracowujemy pod względem kształtu wewnątrz mebla, gdzie możemy stworzyć dowolne ułożenie półek i szafek.

Profesjonalny montaż i obsługa klienta

W rezultacie przechodzimy do wytworzenia wymarzonej szafy narożnej na wymiar, która w krótkim czasie zostanie dostarczona do Twojego mieszkania, a następnie zmontowana przez fachowy zespół. Działamy kompleksowo i przede wszystkim tanio, co spowodowane jest naszą uczciwością i szacunkiem wobec klientów. Nie mamy zamiaru prześcigać się cenowo z naszą konkurencją, gdyż doskonale wiemy, czego pragną nasi klienci, a mianowicie wysokiej jakości i niskich cen. Gwarantujemy zadowolenie i satysfakcję z podjętej decyzji, która okaże się słuszna, dzięki trwałości i unikalności naszych mebli.

Zainwestuj w optymalizację przestrzeni i dodaj elegancji swojemu wnętrzu dzięki naszym szafom narożnym z Twardogóry. Pomagamy Ci wykorzystać każdy centymetr swojego domu, tworząc funkcjonalne rozwiązania przechowywania, które jednocześnie podkreślają estetykę pomieszczenia. Skontaktuj się z nami już dziś, aby rozpocząć projektowanie i dostosowanie szaf narożnych do Twoich potrzeb. Razem stworzymy miejsce, które nie tylko zachwyci wzrok, ale również ułatwi Ci codzienne życie.

Szafy narożne z Twardogóry – Twoje rozwiązanie dla perfekcyjnej przestrzeni.

Potrzebujesz pomocy?

Biuro Obsługi Klienta

+48 607 195 744

[email protected]