Szafy do przedpokoju

Pewnie każdy z Was niejednokrotnie zmagał się z nieporządkiem i chaosem w swoim przedpokoju, gdzie najczęściej przechowywana jest większość butów, kurtek czy też innych okryć wierzchnich oraz pozostałe akcesoria domowe. Problem tkwi właśnie w ich ilości oraz jednoczesnym braku miejsca na ich pochowanie. Jedyne skuteczne rozwiązanie może zaproponować Smolis Meble – producent mebli z Twardogóry.

Już teraz zachęcamy do kontaktu z naszymi doradcami, którzy pomogą Ci w dobraniu odpowiednich materiałów, kształtu oraz wielkości szafy do przedpokoju. To niezbędny element każdego domu, dzięki któremu możesz swobodnie przechowywać swoje rzeczy i ubrania, a także szybko i łatwo odnaleźć konkretne przedmioty spośród wszystkich. Szafy powinny głównie cechować się praktycznością, dlatego często proponujemy naszych klientom innowacyjne konstrukcje i formy, które ułatwią chowanie wielu akcesoriów naraz. Liczne półki i szafki wbudowane w Twoją szafę zapewnią komfort i znacznie bardziej przestronne wnętrze w przedpokoju. Ich funkcjonalne zastosowanie możliwe jest wyłącznie dzięki naszym profesjonalnym projektom oraz solidnej i rzetelnej realizacji zamówień. Szczególną uwagę zwracamy na gatunkowość stosowanych przez nas tworzyw, dlatego pozyskujemy je tylko od sprawdzonych źródeł. Doskonale rozumiemy również jak ważny jest dla Ciebie wygląd ogólny pomieszczenia, które z naszą pomocą zyska nowoczesny i elegancki nastrój. Posiadamy wiele kolorów i wzorów odpowiadających materiałom, które można spokojnie i trafnie dopasować do poszczególnego stylu, panującego w Twoim mieszkaniu. Właśnie podczas wstępnej rozmowy oraz wspólnego projektowania ustalamy wszelkie detale związane z formą przyszłego mebla. Naturalnie bierzemy pod uwagę wszystkie Twoje wskazówki, które staramy się równocześnie zestawić z naszą wiedzą i możliwościami produkcyjnymi oraz montażowymi. W rezultacie możesz mieć pewność, że zamówiona szafa bez wątpienia zostanie zbudowana i postawiona w Twoim przedpokoju.

Kwestie dotyczące transportu i złożenia mebli na miejscu są ustalane po wcześniejszej konsultacji, gdzie cenę uprzednio uzgadniamy z Tobą. Nie zaskakujemy nigdy swoich klientów dodatkowymi i nieznanymi kosztami, ponieważ szanujemy ich czas i pieniądze, a także nerwy i emocje często wkładane w remont czy też budowę domu. Wszyscy jesteśmy ludźmi i rozumiemy Twoje wymagania, dlatego tak dobrze dogadujemy się z naszymi klientami.

Potrzebujesz pomocy?

Biuro Obsługi Klienta

+48 607 195 744

smolismeble@onet.eu