Szafy do sypialni

Jeżeli poszukujesz inspiracji i kompletnie nowych pomysłów wystroju wnętrz, to zachęcamy do zapoznania się z naszą galerią dotychczasowych realizacji. Nieustannie przedstawiamy oryginalne i nietypowe propozycje, które pochodzę z koncepcji naszych klientów. Jako producent mebli na zamówienie umożliwiamy im stworzenie czegoś wyjątkowego przy użyciu naszych wysokojakościowych materiałów konstrukcyjnych.

Świetnym przykładem mogą być szafy do sypialni, które bardzo często zajmują większą część pomieszczenia, gdzie składowane są wszystkie ubrania i dodatki. Jednak doskonale rozumiemy osoby, które pragną posiadać szafy ekstrawaganckie i inne niż wszystkie. Podobnie możemy pomóc przy odświeżaniu sypialni, której wnętrz znudziło już Ciebie i Twojego partnera. Smolis Meble potrafi zdziałać wiele przy obopólnej współpracy z klientem, nawet jeśli nie posiada skonkretyzowanego planu. Nasi projektanci od wielu lat zajmują się komponowaniem i szkicowaniem mebli na zamówienie, gdzie za każdym razem klient zyskuje meble marzeń. Jednocześnie oferujemy dojazd do Twojego mieszkania, gdzie dokonujemy precyzyjnych i dokładnych pomiarów ścian czy podłogi, co będzie dla nas niezbędne podczas kolejnych etapów realizacji. Razem z nami dobierasz ogólny kształt czy budowę szafy, która może przybierać postać zarówno jednodrzwiowej, jak i dwudrzwiowej. Również zamontowanie wielkiego lustra na drzwiach nie stanowi dla nas żadnego problemu, ponieważ jesteśmy specjalistami w swojej dziedzinie i do tej pory zainstalowaliśmy setki podobnych, ale jednocześnie różnych szaf do sypialni. Oprócz eleganckiego lub antycznego wyglądu mebla, warto zwrócić uwagę na jego funkcjonalność. W tym przypadku możesz zaoferować swoją pomoc w kreatywnym myśleniu i ewentualnie podpowiedzieć Ci jakie rozwiązania mogłyby być dla Ciebie najkorzystniejsze.

Pamiętaj, że wszystkie półki czy schowki wewnątrz szafy mają przede wszystkim służyć Tobie i ułatwiać Ci jej codzienne użytkowanie. Sprytne ułożenie i wbudowanie licznych szufladek może znacznie udogodnić poszukiwania ulubionych i rzadziej używanych ubrań lub innych akcesoriów. Po wspólnym uzgodnieniu wariantu danej szafy możemy przystąpić do jej zgromadzenia potrzebnych materiałów oraz produkcji całości. Następnie dostarczamy do Ciebie gotową szafę lub montujemy ją na miejscu, byś mógł nareszcie opróżnić prowizoryczne szafki i rozgościć się we własnym domu.

Potrzebujesz pomocy?

Biuro Obsługi Klienta

+48 607 195 744

[email protected]