Szafy na wymiar – Twardogóra

U nas nie znajdziesz typowych i masowo produkowanych mebli, które w identycznej formie pojawiają się u Twoich bliskich, sąsiadów czy setek innych ludzi w okolicy. Smolis Meble gwarantuje oryginalność i niepowtarzalność, dzięki projektom tworzonym na indywidualne zamówienie klienta. Z naszą pomocą umeblujesz swoje mieszkanie w konkretnym stylu, gdzie nie musisz martwić się brak poszczególnych materiałów czy wymiarów pasujących do Twojego wnętrza.

Szafy – meble na wymiar od Smolis Meble

W naszej ofercie znajdują się między innymi szafy na wymiar z Twardogóry, które konstruujemy od lat. Jednakże żadna z realizacji nie powielała się z poprzednią, a nawet posiadała zupełnie odrębny kształt bądź odcień. Wszystko tak naprawdę zawdzięczamy naszym klientom, którzy za każdym razem przybywają do nas z odmienną inspiracją. Naszym zadaniem jest przede wszystkim poznanie Twoich oczekiwań względem nowego wyposażenia, gdzie zbieramy dokładne informacje związane z formą i ewentualnymi dodatkami do zainstalowania w szafie.

Kolejno przyjeżdżamy w wyznaczony przez Ciebie adres i pobieramy niezbędne pomiary do wyprodukowania idealnie pasującej szafy na wymiar. Wówczas możemy przejść do następnego etapu współpracy, gdzie sporządzamy projekt komputerowy w oparciu o Twoje preferencje oraz zebrane przez nas wymiary. Wszelkie korekty są nanoszone po wcześniejszym uzgodnieniu z klientem, którego zawsze uprzedzamy o potencjalnych przeszkodach. Zależy nam, abyś był w pełni świadomy swojego wyboru, który oczywiście jest konsultowany z naszymi specjalistami w danej dziedzinie. Natomiast cały proces produkcji mebli przebiega w naszym wypadku starannie i solidnie, by efekty naszej pracy zadziwiały i zachwycały zamawiających. Jednocześnie gwarantujemy szybką realizację, wynikającą z zastosowania nowoczesnych technologii wytwarzania.

Jesteśmy profesjonalistami i działamy głównie z myślą o naszych klientach, dlatego zapewniamy także dowóz mebli (szaf) na miejsce i montaż przeprowadzony przez ekipę fachowców. Nasze szafy na wymiar z Twardogóry cechuje wysoka jakość wykonania, gdyż stosujemy wyłącznie najlepsze gatunkowo surowce, które sumiennie obrabiamy i przygotowujemy do złożenia. Każdy mebel powstały w naszej firmie służy swoim użytkownikom latami i absolutnie nie traci na swojej okazałości, a Ty zyskujesz jedyne w swoim rodzaju wyposażenie.

Potrzebujesz pomocy?

Biuro Obsługi Klienta

+48 607 195 744

[email protected]