Meble systemowe

Od prawie 20 lat funkcjonujemy na rynku meblarskim, gdzie kolejno zdobywamy coraz większe sukcesy, realizując bardziej złożone i skomplikowane projekty na zamówienie osób indywidualnych oraz firm. Nasz profesjonalny zespół składa się z ludzi, specjalizujących się w danej branży, gdzie każdy posiada wieloletnie doświadczenie i szeroką wiedzę w konkretnym temacie. Właśnie dlatego stanowimy główne źródło aranżacji wnętrz w Twardogórze i okolicach, gdzie wyróżniamy się jednocześnie jakością i konkurencyjnością pod względem cen. Wszystko wynika z naszej dbałości o klienta oraz uczciwości wobec niego, co doskonale uwidacznia się podczas naszej współpracy, a także w zakończonych już realizacjach zleceń. Mimo naszej długiej historii, nadal staramy się pozostać na bieżąco z aktualnymi trendami i nowinkami technologicznymi, które między innymi umożliwiły nam projektowanie komputerowe.

Teraz nasi klienci mogą o wiele lepiej i wyraźniej wyobrazić sobie cały układ i wygląd wyposażenia wnętrz. Wówczas obopólna współpraca przebiega również sprawniej i szybciej, dzięki czemu prędzej będziesz mógł cieszyć się indywidualnie stworzonym asortymentem do własnego domu. Zdecydowanym hitem okazały się meble systemowe, które największą zaletą jest przede wszystkim uniwersalność. Produkujemy różnego rodzaju kompleksy mebli, które mogą zostać jednocześnie dostosowane do mniejszych i większych powierzchni w zależności od ich późniejszego zastosowania w danym pomieszczeniu. Najczęściej wykorzystywane są w salonach, ale również w biurach czy jadalniach połączonych z pokojem gościnnym. Wszystko oczywiście zależy od Twojej wyobraźni i potrzeb, które następnie pomagamy Ci zrealizować i przekształcić w namacalny projekt wizualny. System meblowy może zostać skonstruowany z różnorakich materiałów, których odcienie mają nieskończenie wiele wariantów. Jesteśmy w stanie dopasować się jak najbardziej do Twojej wizji wymarzonego domu, który byłby w pełni kompatybilny z preferowanym przez Ciebie stylem. Stosowane przez nas tworzywa pochodzą od sprawdzonych i zaufanych źródeł, które gwarantują wysokogatunkowe elementy o dużej odporności na czynniki niszczące. W rezultacie możemy śmiało zapewnić o długotrwałym użytkowaniu naszych mebli, które zostały przygotowane na wiele ewentualności.

Kolejną zaletą mebli systemowych jest możliwość ich dowolnego rozmieszczenia oraz przeprowadzania mniej wymagających zmian w późniejszym czasie. Układając je w określony sposób, od razu zyskujesz na oryginalności i funkcjonalności, ponieważ w żadnym innym domu nie spotkasz podobnego ustawienia oraz mebli. Co więcej, dzięki swojej mobilności zostają one ułożone dla Twojej wygody, czego nie mógłbyś uzyskać kupując gotowe meble o określonej wielkości czy kształtach. Dopasowanie do poszczególnych przestrzeni zapewnia sporą atrakcyjność, którą wzbogaca także możliwość nieustannego przemeblowania wnętrz według nowego zapotrzebowania czy wizji aranżacji. Ich wyjątkowa i praktyczna forma pozwala na wygodne i nieschematyczne działania, które możesz samodzielnie dokonywać w dowolnej chwili. Smolis Meble jedynie na początku pomoże Ci przetransportować wyposażenie w wyznaczone miejsce, a także zamontujemy całość w błyskawicznym tempie. Już wtedy możesz sam decydować o kompozycji mebli systemowych według własnego uznania czy potrzeby, gdzie swobodnie większość z elementów można przekładać i zmieniać ich pozycję.

 

Potrzebujesz pomocy?

Biuro Obsługi Klienta

+48 607 195 744

[email protected]