Szafy na wymiar Oleśnica

Szafy na wymiar OleśnicaNasza firma Smolis-Meble specjalizuje się w wykonywaniu mebli na wymiar od niemal 20 lat. Przez cały ten czas realizujemy nawet najbardziej wymagające projekty swoich Klientów. Począwszy od projektów łazienek poprzez całe kompleksy kuchenne oraz inne meble na wymiar. Produkty, które oferujemy, cechują się wysoką jakością wykonania oraz niesamowitą dbałością o detale.

Materiały, których używamy do produkcji zamówień, są najwyższej jakości, dzięki czemu mamy pewność, że oferujemy Państwu niepowtarzalny produkt, który będzie spełniał swoją funkcję przez długi czas. Daleko nam do jakości reprezentowanej przez sklepy sprzedające masowo wyprodukowane meble. Stawiamy na wysoki poziom swoich produktów.

Szafy pod wymiar w Oleśnicy

Wybór szafy do Twojego wnętrza nie jest wcale tak łatwą oraz oczywistą sprawą. Jest to mebel, który musi spełniać bardzo dużo funkcji. Dobra szafa maksymalnie wykorzystuje przestrzeń, aby dać mnóstwo miejsca do przechowywania wszystkich Twoich rzeczy. W modelach, które są dostępne w popularnych sklepach, często możemy spotkać się z nieprawidłowo zagospodarowaną przestrzenią, przez co sam mebel zajmuje dużo miejsca w naszym wnętrzu, ale nie oferuje w zamian odpowiedniej przestrzeni do przechowywania.

To Twój pomysł definiuje, jak ostatecznie będzie wyglądał mebel wyprodukowany przez naszą firmę. Nasi specjaliści są niezwykle otwarci na pomysły oraz sugestie przyjmując chętnie odmienny punkt widzenia. Dzięki ich staraniom w zrozumieniu intencji naszych Klientów współprace są owocne i przebiegają w miłej atmosferze. Pomaga to również w tworzeniu projektów szaf na wymiar w Oleśnicy w taki sposób, aby były one odzwierciedleniem realnych potrzeb konsumentów.

Szafy na wymiar według Twojego projektu

Zamawiając szafy na wymiar w Oleśnicy lub okolicach możesz poczuć się jak prawdziwy projektant. To Ty wybierasz oraz projektujesz Twoja unikalną szafę. Możesz dokonać swojego własnego wyboru na każdym etapie prac nad ostatecznym wyglądem szafy – od jej wymiarów, po ułożenie wnętrza, aż po wykończenie. Oczywiście, w każdym momencie możesz również skorzystać z rad naszych ekspertów, którzy wypuścili już spod swojego dłuta niezliczoną ilość szaf, dzięki czemu wiedzą, jakie powinny być cechy tej najbardziej praktycznej.

Podczas składania zamówienia, a także projektowania mebli, możesz zobrazować sobie efekt końcowy dzięki programowi komputerowemu, za pomocą którego współpracujemy z naszymi Klientami. Pozwala on uwzględnić rzeczywiste wymiary i ułożenie poszczególnych elementów w danym pomieszczeniu, dzięki czemu lepiej można wyobrazić sobie efekt finalny.

Niepowtarzalne i oryginalne szafy na wymiar w Oleśnicy

Szafa na wymiar w Oleśnicy

Chcemy, aby to Klient dokonywał wyboru na każdym etapie tworzenia mebla, aby miał poczucie realizacji maksymalnie swojej wizji. Jednak

jeżeli nie jesteś pewny, jakie rozwiązanie będzie najlepsze, chętnie pomożemy w tym trudnym wyborze. Nasze doświadczenie pozwala wymyślać konkretne rozwiązania dla większości popularnych wnętrzarskich problemów, dzięki czemu z pewnością będziemy w stanie Ci pomóc. Jeżeli masz wyjątkowo mało przestrzeni do dyspozycji lub Twój dom posiada bardzo duże skosy – bez obaw, razem znajdziemy rozwiązanie.

Dodatkowo, poza samym projektem, wykonaniem oraz kontaktem na każdym etapie produkcji, dostarczymy Twoje meble do domu, zajmiemy się montażem w błyskawicznym tempie, abyś mógł cieszyć się efektami niezwłocznie. Efekt finalny będzie zawierał Twoja niepowtarzalną koncepcję połączoną ze staraniami naszej niezawodnej ekipy.

Potrzebujesz pomocy?

Biuro Obsługi Klienta

+48 607 195 744

[email protected]